Witam mam problem jak w tytule nie mam ładowania na alternatorze, lampka od ładowania ciągle się świeci, nie gaśnie, próbowałem rozruchu poprzez żarówkę 3W ale się nie udało, dodam że alternator wymieniałem na nowy. Wiecie co może być powodem?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamdecybel91 napisał:Koło pasowe alternatora. Alternator Valeo 120a?
decybel91 napisał:Koło pasowe alternatora. Alternator Valeo 120a?
andrzej20001 napisał:Główny kabel zasilania z rozrusznika
andrzej20001 napisał:Na rozrusznik do chodza 2 grube i jeden cieńki wzbudzenie cewki rozrusznika. Na 90% nie podłączyłeś przewodu zasilania alternatora przy rozruszniku. Na śrube M8 przewód
Nometorio napisał:andrzej20001 napisał:
Masz zasilanie na śrubie M8? Żarówką sprawdź.
Sprawdzałem i żarówka nie gaśnie nawet gdy dodam gazu do 3 tysięcy obrotów
andrzej20001 napisał:@Nometorio czy ty masz problemy z czytaniem czy ci wysłać tą próbówkę do sprawdzenia ????
andrzej20001 napisał:@Nometorio czy ty masz problemy z czytaniem czy ci wysłać tą próbówkę do sprawdzenia ????
78db78 napisał:Nometorio napisał:andrzej20001 napisał:
Masz zasilanie na śrubie M8? Żarówką sprawdź.
Sprawdzałem i żarówka nie gaśnie nawet gdy dodam gazu do 3 tysięcy obrotów
Na tym grubym kablu alternatora masz cały czas +12V? Mierzyłeś jakie jest napięcie ładowania?