logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Audi A4 B5 1.9tdi 90km 1995r. Brak ładowania na alternatorze

Nometorio 31 Sty 2021 20:31 1857 16
REKLAMA
  • #1 19224338
    Nometorio
    Poziom 3  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    Witam mam problem jak w tytule nie mam ładowania na alternatorze, lampka od ładowania ciągle się świeci, nie gaśnie, próbowałem rozruchu poprzez żarówkę 3W ale się nie udało, dodam że alternator wymieniałem na nowy. Wiecie co może być powodem?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 19224354
    decybel91
    Poziom 43  
    Posty: 7998
    Pomógł: 1021
    Ocena: 4212
    Koło pasowe alternatora. Alternator Valeo 120a?
  • REKLAMA
  • #3 19225233
    Nometorio
    Poziom 3  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    decybel91 napisał:
    Koło pasowe alternatora. Alternator Valeo 120a?

    Tak

    Dodano po 11 [minuty]:

    decybel91 napisał:
    Koło pasowe alternatora. Alternator Valeo 120a?

    Ale alternator był wymieniany, koło pasowe od niego chyba raczej jest dobre w takim razie
  • #4 19225390
    decybel91
    Poziom 43  
    Posty: 7998
    Pomógł: 1021
    Ocena: 4212
    Jeśli koło jest sprawne to przyczyna jest wirnik alternatora oznaczenie ar3002.
  • #5 19225538
    andrzej20001
    Poziom 43  
    Posty: 17765
    Pomógł: 1574
    Ocena: 6648
    Nometorio napisał:
    wymieniałem na nowy
    nowy ze szrotu czy nowy z kartona?
  • #6 19227187
    Nometorio
    Poziom 3  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    andrzej20001 napisał:
    Nometorio napisał:
    wymieniałem na nowy
    nowy ze szrotu czy nowy z kartona?

    Na "nowy" z kartona.
  • #7 19227457
    andrzej20001
    Poziom 43  
    Posty: 17765
    Pomógł: 1574
    Ocena: 6648
    Masz zasilanie na śrubie M8? Żarówką sprawdź.
  • #8 19227985
    Nometorio
    Poziom 3  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    andrzej20001 napisał:
    Masz zasilanie na śrubie M8? Żarówką sprawdź.

    Sprawdzałem i żarówka nie gaśnie nawet gdy dodam gazu do 3 tysięcy obrotów
  • REKLAMA
  • #9 19228224
    andrzej20001
    Poziom 43  
    Posty: 17765
    Pomógł: 1574
    Ocena: 6648
    Główny kabel zasilania z rozrusznika
  • REKLAMA
  • #10 19230712
    Nometorio
    Poziom 3  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    andrzej20001 napisał:
    Główny kabel zasilania z rozrusznika

    A gdyby ten kabel był uszkodzony to czy nie byłoby czasem tylko prądu na rozruch samochodu?
    Bo gdy odpiąłem ten kabel przy zmianie skrzyni biegów i później próbowałem odpalić to ładowanie cały czas świeciło tylko auto nie chce odpalić, nie było w ogóle prądu na rozruch
  • #11 19230789
    andrzej20001
    Poziom 43  
    Posty: 17765
    Pomógł: 1574
    Ocena: 6648
    Na rozrusznik dochodza 2 grube i jeden cieńki wzbudzenie cewki rozrusznika. Na 90% nie podłączyłeś przewodu zasilania alternatora przy rozruszniku. Na śrube M8 przewód. Sprawdziłeś żarówką czy masz zasilanie na śrubie M8 alternatora/??
  • #12 19230797
    Nometorio
    Poziom 3  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    andrzej20001 napisał:
    Na rozrusznik do chodza 2 grube i jeden cieńki wzbudzenie cewki rozrusznika. Na 90% nie podłączyłeś przewodu zasilania alternatora przy rozruszniku. Na śrube M8 przewód

    Tak, gdy tego kabla nie podłączyłem to w ogóle samochód nie kręcił, ale gdy podłączyłem było ok. Pojeździłem z 2 dni po tej wymianie skrzyni i ładowanie wyskoczyło nagle
  • #13 19230800
    78db78
    Poziom 43  
    Posty: 10535
    Pomógł: 1792
    Ocena: 3230
    Nometorio napisał:
    andrzej20001 napisał:
    Masz zasilanie na śrubie M8? Żarówką sprawdź.


    Sprawdzałem i żarówka nie gaśnie nawet gdy dodam gazu do 3 tysięcy obrotów

    Na tym grubym kablu alternatora masz cały czas +12V? Mierzyłeś jakie jest napięcie ładowania?
  • #14 19230809
    andrzej20001
    Poziom 43  
    Posty: 17765
    Pomógł: 1574
    Ocena: 6648
    @Nometorio czy ty masz problemy z czytaniem czy ci wysłać tą próbówkę do sprawdzenia ????
  • #15 19230944
    Nometorio
    Poziom 3  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    andrzej20001 napisał:
    @Nometorio czy ty masz problemy z czytaniem czy ci wysłać tą próbówkę do sprawdzenia ????

    Przewód jest podłączony, tylko że przy zakładaniu skrzyni nie zobaczyłem że przewód się zakleszczył i obtarł prawdopodobnie to jest przyczyną

    Dodano po 20 [minuty]:

    andrzej20001 napisał:
    @Nometorio czy ty masz problemy z czytaniem czy ci wysłać tą próbówkę do sprawdzenia ????

    11.98 V jest ładowanie

    Dodano po 1 [minuty]:

    78db78 napisał:
    Nometorio napisał:
    andrzej20001 napisał:
    Masz zasilanie na śrubie M8? Żarówką sprawdź.


    Sprawdzałem i żarówka nie gaśnie nawet gdy dodam gazu do 3 tysięcy obrotów

    Na tym grubym kablu alternatora masz cały czas +12V? Mierzyłeś jakie jest napięcie ładowania?

    11.98V jest
  • #16 19231305
    andrzej20001
    Poziom 43  
    Posty: 17765
    Pomógł: 1574
    Ocena: 6648
    Ja się poddaję. Będę obserwującym temat.
  • #17 19231403
    anchilos
    Poziom 39  
    Posty: 4254
    Pomógł: 491
    Ocena: 962
    Przy nowym alternatorze (regulatorze) potrzebne było podanie wzbudzenia +12V.
    Czy się mylę?

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłasza problem z brakiem ładowania alternatora w Audi A4 B5 1.9 TDI z 1995 roku. Lampka od ładowania świeci się nieprzerwanie, mimo wymiany alternatora na nowy. W trakcie dyskusji zasugerowano sprawdzenie koła pasowego alternatora oraz wirnika (oznaczenie AR3002). Użytkownik potwierdził, że alternator pochodzi z kartonu, a nie ze szrotu. Zwrócono uwagę na konieczność sprawdzenia zasilania na śrubie M8 alternatora oraz głównego kabla zasilania z rozrusznika. Użytkownik odkrył, że przewód zasilający alternatora był uszkodzony, co mogło być przyczyną problemu. Po naprawie, napięcie ładowania wynosiło 11.98V, co wskazuje na problemy z ładowaniem.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA