Problem z mechanizmem.
Po włożenu kasety kamera kawałek ją przewinie i zaczyna piszczeć na ekranie pojawia sie znaczek eject i chyba kod błedu C:32:30 i sie blokuje. Żeby wyjąć kasete trzeba zrobić reset kamery i szybko nacisnąć klawisz eject. Co może być uszkodzone ???
Nie mam doświadczenia w naprawach kamer i prosze o pomoc. Kamera jest moja i chciałbym ją zrobić we własnym zakresie.
Po włożenu kasety kamera kawałek ją przewinie i zaczyna piszczeć na ekranie pojawia sie znaczek eject i chyba kod błedu C:32:30 i sie blokuje. Żeby wyjąć kasete trzeba zrobić reset kamery i szybko nacisnąć klawisz eject. Co może być uszkodzone ???
Nie mam doświadczenia w naprawach kamer i prosze o pomoc. Kamera jest moja i chciałbym ją zrobić we własnym zakresie.