Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukiwanie programu do pobierania video ze stron

03 Mar 2021 19:09 168 9
  • Level 3  
    Witam. Szukam jakiegoś programu lub rozszerzenia do przeglądarki, dzięki któremu pobiorę video z każdej strony internetowej, że albo sam wykryje video na stronie i bezproblemowo pobierze albo po wklejeniu adresu URL będzie możliwość pobrania, co proponujecie? Szukałem po internecie ale nie znalazłem programu czy rozszerzenia które pobrałoby video z każdej strony, albo jakieś nie wykrywa video albo pobiera nie tak jak trzeba, że nie da się odtworzyć. Ostatnio udało mi się pobrać video ze strony za pomocą jakiegoś rozszerzenia do Chrome'a, ale już ono nie działa. Testowałem choćby 4k Video Downloader, Eagle get
  • Computer ControlsComputer Controls

• Level 28  
    Internet download manager. Tylko jest płatny, ale możesz na próbę ściągnąć i przetestować.
  • Computer ControlsComputer Controls

• Level 28  
    Z tego co mi wiadomo to brak.
  • Level 36  
    Spróbuj Jdownloader 2 darmowy program potrafi ściągnąć film z wielu stron w wielu formatach do wyboru, z dodatków do chrome ja mam All Video Downloader Professional oraz Video Downloader professional.
  • Level 3  
    Poszukiwanie programu do pobierania video ze stron ja mam takie rozszerzenie Eagleget ale w Firefoxie, bo w Chromie ono nie działa (nie chce się dodać, nie wykrywa) i daje rade,pobiera, ale rozszerzenie jak to dodatek dziś może działać a jutro może nie działać :)
  • Level 10  
    Dodatek do przeglądarki Edge o nazwie Video Downloader Pro
  • Level 18  
    Wypróbuj program ClipGrab.
  • Level 22  
    Do YouTube polecam aTube Catcher. Możesz film zgrać do różnych formatów, lub samą ścieżkę dźwiękową.