Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung CS-7277PT ciemny ekran

20 Paź 2005 22:56 1746 9
  • Poziom 28  
    odbiornik jak w temacie i ciemny obraz matryce sprawdzone są ok ale w zasilaczu na iskrownikach na płycie drukowanej są wyrażne ślady przepięcia więc może pamięć padła jak podkęce siatkę na pow. to świeci bańka w buraczkowym kolorze z powrotami i zastanawiam się czy to może być uszkodzony kineskop jutro go sprawdzę za jakiekolwiek inne sugestie z góry wielkie dzięki.
  • Poziom 28  
    Te ślady w zasilaczu mogą być konsekwencją wyładowań atmoswerycznych, a to może bardzo skomplikować trafność ew. sugestii
    p-m $$
  • Poziom 28  
    no tak to na początek sprawdzę tą pamięć tylko przydał by sie wsad do niej a na elektrodzie go nie ma, chyba że może ruszy na czystej.
  • Poziom 28  
    Dzięki amik9m za podsunięcie wsadu sprawdzę go jutro i odezwe się po0dając rezultaty
  • Poziom 28  
    Pamięć podstawiłem ale niestety to nie to. Zapomniałem jeszcze dodać że po załączeniu dioda kontrolna podaje prawdopodobnie kod błędu i miga 9 lub 10 razy może ktoś już spotkał się z czymś takim mam serwisówkę tego telewizora ale w niej nic nie ma na temat tych błędów. Chassis SCT51A.
  • Poziom 28  
    Witam wszystkich odgrzewam stary temat bo w końcu trzeba naprawic ten sprzęt problem jak w temacie czarny ekran jak podkręcę sceen to pokazują się powroty a w tle leciutko przebija wizja to samo jest na euro kilka elektrolitów wymieniłem tda 4680 wymieniony wsad pamięci i pamiec zmienione i dalej nic czekam na pomocne sugestie w tym temacie pozdrawiam wszystkich
  • Poziom 28  
    pion pracuje,a czy to jest kineskop to sprawdzę dzisiaj bo będę coś miał na podstawkę .
  • Poziom 28  
    Witam temat można zamknąc to jednak niestety kineskop słaba emisja zielonego ale daje go do regeneracji dziękuję wszystkim za okazane zainteresowanie i pomoc.