Witam, zalałem klawiaturę kawą w laptopie. Laptop normalnie chodził po kilku godzinach tylko klawiatura nie działa. Dopiero po 3 miesiącach zabrałem się za zrobienie laptopa, a on sam leżał rozkręcony w szafce. Po zamontowaniu nowej klawiatury wentylator odpala się na sekundę, na monitorze nic się nie odpala. Podswietlenie klawiatury nie działa, czy możliwe, że to wina bateri. Może ktoś ma pomysł co moglo się wydarzyć.
Nawet myszka po podłączeniu nie swieci się. Świecie jedynie przycisk odpalania.
Nawet myszka po podłączeniu nie swieci się. Świecie jedynie przycisk odpalania.