Witam. Posiadam drukarkę Canona i od kilku dni są z nią problemy. Dłużej się odpala, na polecenie drukowania reaguje po dłuższym czasie, oraz jak zaciągnie papier to drukuje bardzo powoli czyli np. jedną linię na 15 sekund. Ok 3 minutach drukowania jednej kartki zamiast wydruku czarnego były kolorowe paski. Nie wiem czym to jest spowodowane i jak to naprawić. Proszę o pomoc.