Kupiłem autko w niemczech i okazało się że po odłączeniu akumulatora i ponownym podłączeniu woła kod.
Radyjko jest chyba Clarion sądząc po typie PU-2325A(B)
Nie chcę łamać regulaminu jaki tu obowiązuje ale mam dwa pytania, które nie świadczą o chęci uzyskania programów nielegalnych.
1. Czy wystarczy wpisać 4 ostatnie cyfry z nr seryjnego do kalkulatora Clarion i to co wygeneruje to wklepać do radia ?
2. Jak wgrywacie eeprom i po co ? Czy kość się wyjmuje i programuje w specjalnym programatorze ?
Radyjko jest chyba Clarion sądząc po typie PU-2325A(B)
Nie chcę łamać regulaminu jaki tu obowiązuje ale mam dwa pytania, które nie świadczą o chęci uzyskania programów nielegalnych.
1. Czy wystarczy wpisać 4 ostatnie cyfry z nr seryjnego do kalkulatora Clarion i to co wygeneruje to wklepać do radia ?
2. Jak wgrywacie eeprom i po co ? Czy kość się wyjmuje i programuje w specjalnym programatorze ?