Witajcie.
Obecnie posiadam Siemens DH21100.
Prawdopodobnie rurki się zapchały dlatego chcę wymienić na nowy.
Mam na oku DE2124407 Link. Czy dobrze myślę, że ma on liniową regulację grzania?
Czy jak nastawię najmniejsze grzanie, to i tak będzie pobierał 21kW?
No i ostatnie pytanie, czy rozstaw rur do montażu jest taki sam (100mm)?
Pomogłem? Kup mi kawę.
Obecnie posiadam Siemens DH21100.
Prawdopodobnie rurki się zapchały dlatego chcę wymienić na nowy.
Mam na oku DE2124407 Link. Czy dobrze myślę, że ma on liniową regulację grzania?
Czy jak nastawię najmniejsze grzanie, to i tak będzie pobierał 21kW?
No i ostatnie pytanie, czy rozstaw rur do montażu jest taki sam (100mm)?