Witam, mam problem z monitorami. Posiadam 2 monitory stary (samsung s22d300) i nowy telewizor (toshiba 55T686DG). W momencie gdy monitory działają osobno (rozszerzone na dwa pulpity) wszystko działa dobrze a gdy chce powielić je żeby na obu było to samo na telewizorze znika obraz. Jakieś pomysły co przestawić albo zmienić żebym mógł powielić te ekrany?