Witam,
Jak czytać wartość czułości odbiornika wyrażonej w dBm.
Który odbiornik będzie czulszy - ten, który ma czułość -70dBm czy może ten, który ma czułość -63dBm?
Jak czytać wartość czułości odbiornika wyrażonej w dBm.
Który odbiornik będzie czulszy - ten, który ma czułość -70dBm czy może ten, który ma czułość -63dBm?