Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hulajnoga Frugal Impulse - Wyłącza się podczas jazdy.

AMAL_KC 21 Nov 2021 17:14 1086 9
 • #1
  AMAL_KC
  Level 11  
  Witam wszystkich. Hulajnoga jak w tytule wyłącza się podczas jazdy naj częściej po przekroczeniu 20km/h, urządzenie jest po wymianie sterownika, oraz wyświetlacza, został uszkodzony w wyniku zalania. W zasadzie został do wymiany akomulator trochę dużo koszt więc jakby ktoś miał jakiś pomysł to z góry dziękuję.
 • #2
  Anonymous
  Level 1  
 • #4
  Anonymous
  Level 1  
 • #6
  AMAL_KC
  Level 11  
  Rozumiem że są jakieś ograniczenia ale wcześniej tak nie było, po za tym żeby uruchomić ponownie urządzenie trzeba odłączyć akomulator lub podłączyć na sekundę ładowarkę.
 • #8
  AMAL_KC
  Level 11  
  Akumulator to zespół ogniw i elektronika do ładowania zastanawiam się co się uszkodziło BMS czy ogniwo, mierzyłem napięcie podczas jazdy w zależności od naładowania akumulatora napięcie wacha się między 40V a 36V nie zmienia się podczas jazdy z różną prędkością dopiero gdy się wyłączy spada na jakiś 11V.
 • #10
  AMAL_KC
  Level 11  
  Podłączyłem w pracy akomulator do starej opornicy z której udało się wycisnąć 20A po obciążeniu napięcie spada dość szybkodo 32V i BMS wyłącza, zdecydowałem się na otwarcie pakietu zdjęcia mówią same za siebie. Z góry dziękuję za pomoc i zainteresowanie.

  Hulajnoga Frugal Impulse - Wyłącza się podczas jazdy. Hulajnoga Frugal Impulse - Wyłącza się podczas jazdy.