Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LG OLED 65" CX poekspozycyjny

gmiko 24 Nov 2021 19:41 189 12
    gmiko
    Level 9  
    Witam,

czy warto rozważyć poekspozycyjny TV z RTV Euro AGD. Przepracowane ma ok 4tys h wyświetlana zmienna grafika prezentacyjna. Wyłączane podobno z uwagą na kompensację (nie hurtowo bezpiecznikiem). Oczywiście standardowa gwarancja cena 4400
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    gmiko
    Level 9  
    dzięki za odp. a wiesz może jak sprawdzić w tym modelu ile ma przepracowanych godzin ?
    gmiko
    Level 9  
    Ludwik XVI wrote:
    Ja jestem na nie. Zbyt duże ryzyko w przypadku technologii OLED.

ale w razie pojawienia się wypaleń TV jest na gwarancji i gwarancja tego nie obejmie ?
    Ludwik XVI
    Moderator of RTV - what to buy
    Nie wiem jak wygląda gwarancja dla tv ekspozycyjnych.
    W teorii powinna obowiązywać tak jak dla tv nieużywanych.
    gmiko
    Level 9  
    a taki LG 65NANO993NA też po ekspozycji myślisz że mniej byś się bał jeśli chodzi o trwałość ?
    gmiko
    Level 9  
    Ludwik XVI wrote:
    https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DfsPBhTAdmKY&ved=2ahUKEwidk-ey27H0AhXOmIsKHSo-DGIQFnoECA8QBQ&usg=AOvVaw01VaiNx2x_fifNj7t2Qy5x

dzięki za link ale dziwne rzeczy na dwóch różnych sieciach pokazuje mi Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. Spróbuj ponowić swoje żądanie nieco później.
    gmiko
    Level 9  
    Dzięki ale w tym CX nie ma w menu takiej informacji. Wyczytałem że jest jakaś opcja pendrive + 7 razy niebieski przycisk
    gadek80
    Level 23  
    Jeżeli chodzi o sprzęt elektroniczny z ekspozycji, to żadnego nie polecam, nie tylko oledów, ale ledy i inne urządzenia też. Ja kupiłem LG oleda ekspozycyjnego i na szczęście zepsuł się po tygodniu.
    Telewizor był długo przechodzony, nie sprawdzałem godzin, ale obraz był bardzo ładny, doszukałem się na teście chyba 6 czy 8 badpikseli, gwarancja producenta, matryca wymieniona na nową i dalej mam dwa lata gwarancji.
    Serwisant mi powiedział, że nie zepsuł się od godzin pracy tylko od sposobu użytkowania telewizora w sklepie i tego każdy telewizor może nie wytrzymać.
    W momencie kiedy sklep jest zamykany wszystkie urządzenia w sklepie są wyłączane głównym wyłącznikiem zasilania w sklepie a nie pilotem i to je wykańcza.