Dzień dobry szanownych kolegów profesjonalistów. Po wymianie gumowego siedziska i naprawy el. elektrycznych napotkałem się z trudnościami w złożeniu głowicy. Przełącznik wiercenie/udar/młot nie działał płynnie. Raz nie wchodził na wszystkie pozycje z kolei z dużą siła dał się przełączać do końca. Już zleciłem złożenie i po zapłacie podziałała krótko. Nadmienię że przełącznik również ciężko przechodził między pozycjami. Teraz próbuje jeszcze raz z waszą pomocą. Proszę o poradę.