Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thomson 21MH15CL

GAPCIU 01 Nov 2005 21:48 2527 6
 • #1
  GAPCIU
  Level 11  
  Witam. Mam taką sprawę. Nie wiem dokładnie jak to się stało(ponieważ nie jest to mój telewizor-Thomson 21MH15CL), ale został zablokowany-podobno został dłużej przytrzymany klawisz wyłaczania z pilota. Teraz nie mozna go właczyć(ani włacznikiem, ani pilotem). W instrukcji podobno jest napisane że nalezy go odblowkac jakimiś "klawiszami cyfrowymi"- tak podała mi osoba, która próbowała to zrobić ale nie powiodło się jej. Zatem czy ktos może mi powiedzieć co mogło sie stać i ewentualnie jak to naprawić(telewizora nie mam u siebie i bede musial poinstruować osobę przez telefon.)
  Z góry dziękuje za wszelkie wskazówki.
  Pozdrawiam.
 • #2
  LEŚNY
  Level 17  
  Poprzez przytrzymanie klawisza wyłacz w pilocie nie idzie go zablokowac byc moze nie działa pilot albo uszkodził sie tv.
 • #3
  tom32
  Level 15  
  Można,tak się właśnie uaktywnia blokadę przed dziećmi,teraz powinna migać dioda i brak możliwości uruchomienia z klawiatury lokalnej.Pilotem powinno się dać go uruchomić,chyba , że jakiś zbieg okoliczności spowodował ,że pilot się uszkodził lub baterie w nim są zużyte
 • #4
  GAPCIU
  Level 11  
  No własnie niby miga tam jakaś dioda na pomaranczowo (tak zostałem poinformowany). A jak mozna wyłaczyc ta blokade rodzicielska??Czy jak jest blokada to TV nie mozna wlaczyc nawet przyciskime od TV??Czy macie moze jakas instrukcje obslugi od tego TV??Gdzie moglbym ja znalezc??Z gory dzieki.Pozdrawiam.
 • #5
  tom32
  Level 15  
  Jeśli pilot jest sprawny to dłuższe ok. 1-2 sek. przytrzymanie jakiegoś klawisza numerycznego powinno uruchomić telewizor i po problemie
 • #6
  DAREK C
  Level 18  
  Ostatnio usuwałem blokadę trzymając przycisk wył. dłużej ok. 10s. i włączyć przyciskiem numerycznym.
 • #7
  GAPCIU
  Level 11  
  Dzieki wszystkim za pomoc- problem juz rozwiazany.
  Pozdrawiam.