Witam. Chciałbym zakupić nowe żelazko i tak się zastanawiam czy do domowego użytku kupić jakies lepsze żelazko czy zainwestować w generator/stację parową. Budżet do 400-500zł
Co doradzicie/polecicie
Co doradzicie/polecicie
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam