Witam. Wczoraj podczas robienia sesji aparat Canon zaczął wariować z zapisem ale po czasie pokazał zrobione fotki niestety po zakonczeniu sesji połowa zdjęc na karcie jest nie do odczytu. Pliki maja wielkości 3-4 mb ale nie idzie nic z nimi zrobic .Kilka programów testowałem i nic
czy ktos miał taki problem i czy dało sie rozwiązac ? dodam ze w dmde w hex sa same literki FF.
Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam
Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam