logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Filmy 700MB się zacinają na K6-500MHz, 128MB RAM, Riva TNT2 M64 - co robić?

gck 05 Lis 2005 10:37 1014 4
REKLAMA
  • #1 1956735
    gck
    Poziom 11  
    Posty: 19
    panowie pomóżcie! Problem tkwi w tym że filmy 700MBajtowe itp. i się ścinają. Wgrałem najnowsze kodekii nie pomaga nie mam juz siły co to moze być.A moze problem leży gdzieś w sprzęcie? Komputer nie jest najnowszy procesor K6-500Mhz 128sdram riva TNT2 M64. Prosze o pomoc
    jestem juz zrezygnowany dysk jest sformatowany i nie ma w nim wirusów
  • REKLAMA
  • #2 1956832
    Talibanczyk
    Warunkowo odblokowany
    Posty: 2547
    Pomógł: 115
    Ocena: 75
    A system.... apl;ikacjie działające w "tle" moze one zabierają troche i dlatego sie tnie...

    Czy.. kiedyś chodziły ci te same filmy na kompie bez problemu ?

    Zalezy jakie masz kodeki czasem zle jest zgrywać najnowsze kodeki.
    ja miałem taki przypadek.. ze jak zainstalowałem divixa 4 to filmy chodziły bez problemowo
    ...natomiast jak zaionstalowałem divixa 5 -ke to sie cieły .. bo 5 podobno potrzebuje wiecej pamieci i itp.itd.

    i mogłem tylko odtwarzac starsze filmy co chodzily pod 4-ką


    Moja sugestia... weż sobie dokup ze 256 ramy ... zobaczysz jaka bedzie różnica:P


    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 1957288
    gck
    Poziom 11  
    Posty: 19
    ze starszymi kodekami też próbowałem.Wcześniej było wszystko ok dopiero z nowym systemem taki zonk:/
  • REKLAMA
  • #4 1958798
    jankolo
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 32197
    Pomógł: 1792
    Ocena: 585
    Jaki był system "stary" i jaki jest "nowy"?
  • #5 1959413
    gck
    Poziom 11  
    Posty: 19
    nie bardzo rozumiem:| Mógłbys coś przybliżyć sformułowanie jaki system?
REKLAMA