Mam problem ze znalezieniem programu który by potrafił zrobić animowane przenikanie się dwóch zdjęć. Utrudnia to że chciałbym wrzucić to na stronę internetową. W związku z tym pliki powinny być "lekkie". Próbowałem to zrobić w Gimpie lecz jak dla mnie za trudne.