logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Przyłączenie fotowoltaiki na starych zasadach do 1 kwietnia - realne możliwości i ryzyko

cyfu 01 Mar 2022 18:44 480 2
REKLAMA
  • #1 19910709
    cyfu
    Poziom 8  
    Posty: 241
    Ocena: 20
    Witam.

    Jesli temat w złym miejscu to proszę mnie przekierować.

    Mam pytanie odnośnie przyłączenia na starych zasadach jakie są teraz do 1 kwietnia.

    U mojego taty był jakiś przedstawiciel. Tydzień temu rozmawiał z nim i podpisał umowę. Ten pan twierdził ze założy panele po starych przepisach ze powinni zdążyć przed 1 kwietnia, czyli założyć mogą po tylko chodzi o ten wniosek złożony. I ma teraz obawy czy oby na pewno uda im się to załatwić ma jeszcze tydzień czasu na zerwanie umowy.
    Jak to może być na prawdę, bo czytamy parę artykułów i pisze ze odmawiają elektrownie przyłączy do sieci.
    Jak to tak na prawdę jest i czy warto tą umowę trzymać czy z niej zrezygnować.
    Jakie są szanse na przyłączenie na starych warunkach w tym krótkim okresie.
    Prąd do domu dostarcza PGE.
  • REKLAMA
  • #2 19910739
    lopr_pol
    Poziom 32  
    Posty: 1715
    Pomógł: 163
    Ocena: 487
    Musisz się wyrobić ze zgłoszeniem do PGE, założeniem licznika i zaczęciem produkcji.
  • #3 19946391
    Gobus90
    Poziom 4  
    Posty: 8
    Ocena: 1
    Nie wiem jak inny dostawca ale w Tauronie trzeba poprawnie zgłosić wniosek do końca marca.
REKLAMA