Witam.
Jesli temat w złym miejscu to proszę mnie przekierować.
Mam pytanie odnośnie przyłączenia na starych zasadach jakie są teraz do 1 kwietnia.
U mojego taty był jakiś przedstawiciel. Tydzień temu rozmawiał z nim i podpisał umowę. Ten pan twierdził ze założy panele po starych przepisach ze powinni zdążyć przed 1 kwietnia, czyli założyć mogą po tylko chodzi o ten wniosek złożony. I ma teraz obawy czy oby na pewno uda im się to załatwić ma jeszcze tydzień czasu na zerwanie umowy.
Jak to może być na prawdę, bo czytamy parę artykułów i pisze ze odmawiają elektrownie przyłączy do sieci.
Jak to tak na prawdę jest i czy warto tą umowę trzymać czy z niej zrezygnować.
Jakie są szanse na przyłączenie na starych warunkach w tym krótkim okresie.
Prąd do domu dostarcza PGE.
Jesli temat w złym miejscu to proszę mnie przekierować.
Mam pytanie odnośnie przyłączenia na starych zasadach jakie są teraz do 1 kwietnia.
U mojego taty był jakiś przedstawiciel. Tydzień temu rozmawiał z nim i podpisał umowę. Ten pan twierdził ze założy panele po starych przepisach ze powinni zdążyć przed 1 kwietnia, czyli założyć mogą po tylko chodzi o ten wniosek złożony. I ma teraz obawy czy oby na pewno uda im się to załatwić ma jeszcze tydzień czasu na zerwanie umowy.
Jak to może być na prawdę, bo czytamy parę artykułów i pisze ze odmawiają elektrownie przyłączy do sieci.
Jak to tak na prawdę jest i czy warto tą umowę trzymać czy z niej zrezygnować.
Jakie są szanse na przyłączenie na starych warunkach w tym krótkim okresie.
Prąd do domu dostarcza PGE.