Witam,
Posiadam modem/router TP Link Archer VR2100 (AC2100), oraz router TP Link Archer AX73 (AX5400).
Korzystam z neostrady 10Mbps.
Najpierw konfiguruję neostrade na modemie, jak sobie Orange życzy... nie istotne.
Ustawiam modem na 192.168.1.1, DHCP z zakresu192.168.1.100-192.168.1.199 tak jest z automatu maska 255.255.255.0
drugi router w trybie Access Point LAN na 192.168.1.254, maska 255.255.255.0, Bram domyślna 192.168.1.1, DHCP na off. Wszystko hula pięknie, ale pojawia się problem... .
Archer AX73 po wgraniu ruskiego firmwareu, posiada możliwość po dołączeniu dysku usb ustawienia klienta torrent, i działania jako serwerek do tak lubianych przez wielu i przeze mnie również torrentów, w tak zwanym trybie "offline"- czytaj bez komputera.
Niestety po przełączeniu w tryb AP opcja ta staje się niewidoczna. Podobnie jak kilka innych np. HOME SHIELD.
Skoro już poszedłem dość grubo podmnieniając oprogramowanie układowe, wiąże się to raczej z brakiem możliwości powrotu do wersji (EU) i być może z utratą gwarancji, w razie konieczności naprawy. Mam nadzieję, że da się coś z robić, aby owa sieć działa.
Dodam, że urządzenia muszą być połączone kablem i muszę mieć dostęp do dysku z torrentami za pośrednictwem urządzenia router/modem.
Czekam na dobre informacje, PozdrawiamPK;)
Posiadam modem/router TP Link Archer VR2100 (AC2100), oraz router TP Link Archer AX73 (AX5400).
Korzystam z neostrady 10Mbps.
Najpierw konfiguruję neostrade na modemie, jak sobie Orange życzy... nie istotne.
Ustawiam modem na 192.168.1.1, DHCP z zakresu192.168.1.100-192.168.1.199 tak jest z automatu maska 255.255.255.0
drugi router w trybie Access Point LAN na 192.168.1.254, maska 255.255.255.0, Bram domyślna 192.168.1.1, DHCP na off. Wszystko hula pięknie, ale pojawia się problem... .
Archer AX73 po wgraniu ruskiego firmwareu, posiada możliwość po dołączeniu dysku usb ustawienia klienta torrent, i działania jako serwerek do tak lubianych przez wielu i przeze mnie również torrentów, w tak zwanym trybie "offline"- czytaj bez komputera.
Niestety po przełączeniu w tryb AP opcja ta staje się niewidoczna. Podobnie jak kilka innych np. HOME SHIELD.
Skoro już poszedłem dość grubo podmnieniając oprogramowanie układowe, wiąże się to raczej z brakiem możliwości powrotu do wersji (EU) i być może z utratą gwarancji, w razie konieczności naprawy. Mam nadzieję, że da się coś z robić, aby owa sieć działa.
Dodam, że urządzenia muszą być połączone kablem i muszę mieć dostęp do dysku z torrentami za pośrednictwem urządzenia router/modem.
Czekam na dobre informacje, PozdrawiamPK;)