logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Radiotelefon Kenwood TK-261(N) - problem z oprogramowaniem

mari39 10 Kwi 2022 19:31 906 5
REKLAMA
  • #1 19973289
    mari39
    Poziom 9  
    Posty: 58
    Ocena: 3
    Kupiłem radiotelefon Kenwood TK-261(N), mam programator i program KPG-34D, ale mam problem z rozszyfrowaniem tego programu. Może ktoś mnie pokieruje, jak posługiwać się tym programem? Z góry dziękuję za podpowiedź.
  • REKLAMA
  • #2 19973476
    Hektar Zahle.r
    Poziom 30  
    Posty: 1334
    Pomógł: 141
    Ocena: 262
    Czego nie wiesz?
  • REKLAMA
  • #3 19974778
    mari39
    Poziom 9  
    Posty: 58
    Ocena: 3
    Radio łączy się z programem, ale nie wiem jak korzystać z tej tabeli, jak zapisać częstotliwości.
  • REKLAMA
  • #4 19974937
    Hektar Zahle.r
    Poziom 30  
    Posty: 1334
    Pomógł: 141
    Ocena: 262
    Klawisz F2 nie działa ?

    Radiotelefon Kenwood TK-261(N) - problem z oprogramowaniem
  • REKLAMA
  • #5 19976026
    mari39
    Poziom 9  
    Posty: 58
    Ocena: 3
    Proszę, tak to wygląda, nie można wpisać częstotliwości.
    Załączniki:
    • Radiotelefon Kenwood TK-261(N) - problem z oprogramowaniem IMG20220412170707.jpg (3.44 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Radiotelefon Kenwood TK-261(N) - problem z oprogramowaniem IMG20220412170302.jpg (2.61 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Radiotelefon Kenwood TK-261(N) - problem z oprogramowaniem IMG20220412170441.jpg (2.38 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Radiotelefon Kenwood TK-261(N) - problem z oprogramowaniem IMG20220412170654.jpg (2.19 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #6 19996175
    mari39
    Poziom 9  
    Posty: 58
    Ocena: 3
    Nie mogę zaprogramować tego radiotelefonu.
REKLAMA