Kupiłem radiotelefon Kenwood TK-261(N), mam programator i program KPG-34D, ale mam problem z rozszyfrowaniem tego programu. Może ktoś mnie pokieruje, jak posługiwać się tym programem? Z góry dziękuję za podpowiedź.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam