Witam, mam taki problem. Po uruchomieniu programu para wypycha dyszę wody, ale nie całkiem, program przerywa, zaczepy są wszystkie, nic nie jest połamane. W czym jest problem? Dysza prawie nie używana od nowości, bo mleko spieniam w pojemniku.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam