Witam,
W piecu dwufunkcyjnym ogrzewanie domu działa natomiast jest problem z ciepłą wodą. Ciśnienie na wejsciu do domu i w piecu wynosi 2 bary (zawsze) ale często nie załącza się płomyk do podgrzania wody. KIedy nie chce sie załączyć płomien to woda ze wszystkich kranow w domu ledwo leci. Następnego dnia problem znika, i woda leci normalnie, płomień sie załącza. Co może być powodem tego że raz woda leci mocno a raz słabo biorąc pod uwagę że ciśnienie jest ok?
W piecu dwufunkcyjnym ogrzewanie domu działa natomiast jest problem z ciepłą wodą. Ciśnienie na wejsciu do domu i w piecu wynosi 2 bary (zawsze) ale często nie załącza się płomyk do podgrzania wody. KIedy nie chce sie załączyć płomien to woda ze wszystkich kranow w domu ledwo leci. Następnego dnia problem znika, i woda leci normalnie, płomień sie załącza. Co może być powodem tego że raz woda leci mocno a raz słabo biorąc pod uwagę że ciśnienie jest ok?