Mam problem ze sterownikami tak jak w tytule.
Laptop: Dell 5500
Procesor: intel core i5-8265U
Ram: 8GB
Grafika: zintegrowana intel UHD graphics 620
Dysk: NVMe pc 128GB
Windows: 10 pro
Problem:
Laptop świeżo po formacie, standardowe sterowniki zainstalowane. Problem robi się gdy zainstaluje z aktualizacji sterownik Realtek High Definition, dźwięk wyłacza się. Przy głośniczku wyświetla się znak "x" brak zainstalowanego sprzętu. Dziwne bo standardowy kontroler dźwięku z windows jak był zainstalowany to działał, a po zainstalowaniu tych drugich realtek już nie
.
Znowu po odinstalowaniu sterownika "Realtek audio" dźwiek wraca, ale jest komunikat, że "procedura dwu etapowa i sterownik ponownie będzie zainstalowany po uruchomieniu komputera. Występuje konflikt. Co tu jest do zrobienia? Czyżby w BIOS-sie trzeba wyłączyć ta standardową opcje dźwięku?
Laptop: Dell 5500
Procesor: intel core i5-8265U
Ram: 8GB
Grafika: zintegrowana intel UHD graphics 620
Dysk: NVMe pc 128GB
Windows: 10 pro
Problem:
Laptop świeżo po formacie, standardowe sterowniki zainstalowane. Problem robi się gdy zainstaluje z aktualizacji sterownik Realtek High Definition, dźwięk wyłacza się. Przy głośniczku wyświetla się znak "x" brak zainstalowanego sprzętu. Dziwne bo standardowy kontroler dźwięku z windows jak był zainstalowany to działał, a po zainstalowaniu tych drugich realtek już nie
Znowu po odinstalowaniu sterownika "Realtek audio" dźwiek wraca, ale jest komunikat, że "procedura dwu etapowa i sterownik ponownie będzie zainstalowany po uruchomieniu komputera. Występuje konflikt. Co tu jest do zrobienia? Czyżby w BIOS-sie trzeba wyłączyć ta standardową opcje dźwięku?