Witam.
Mam problem ze zmywarka na początku pojawiał się błąd 15 i nie kończył programu potem 2 z takimi samymi objawami potem 11 i ustał. Wymieniłem pompę myjąca i Oki zaczyna myć i gdzieś po 10 minutach staje z kodem 3 i pykanie w okolicy grzałki tak jak by próbowała się załączyć, a do tego nie spuszcza wody tej pierwszej co zmywarka obmywa. Czy ktoś może miał podobnie i może mi pomóc?
Mam problem ze zmywarka na początku pojawiał się błąd 15 i nie kończył programu potem 2 z takimi samymi objawami potem 11 i ustał. Wymieniłem pompę myjąca i Oki zaczyna myć i gdzieś po 10 minutach staje z kodem 3 i pykanie w okolicy grzałki tak jak by próbowała się załączyć, a do tego nie spuszcza wody tej pierwszej co zmywarka obmywa. Czy ktoś może miał podobnie i może mi pomóc?