Witam
Chciałbym podlaczyc do MF 255 prasę belujaca, ktora ma 2 przewody hydrauliczne.
Problem polega na tym że działa tylko dolne wyjście hydrauliczne. W jaki sposób można przełączać miedzy dolnym a górnym wyjściem, żeby nie było potrzeby przepinania przewodów.
Dodam że rozdzielacz który mam przy Fergusonie to RBS 10-160-PX5RXL
Z Góry dziękuję za pomoc.
Chciałbym podlaczyc do MF 255 prasę belujaca, ktora ma 2 przewody hydrauliczne.
Problem polega na tym że działa tylko dolne wyjście hydrauliczne. W jaki sposób można przełączać miedzy dolnym a górnym wyjściem, żeby nie było potrzeby przepinania przewodów.
Dodam że rozdzielacz który mam przy Fergusonie to RBS 10-160-PX5RXL
Z Góry dziękuję za pomoc.