Witam, mam u siebie używany amplituner PIONEERA który chcę naprawić ale nie wiem z jak poważną usterką mam do czynienia. Wzmacniacz po 20 minutach bezpodstawnie wyłącza się i włącza aż do momentu zawieszenia gdzie nie reaguję nawet na przycisk power i trzeba wyrwać wtyczkę z sieci by wyłączyć wzmacniacz. Co ciekawe amplituner działa długie godziny grając samo radio lub odtwarzając płyty audio poprzez Bluray lub tak samo poprzez USB lub bezpośrednio z IPODA albo transmitując audio po kablu optycznym. Problem zaczyna się po podłączeniu źródła obrazu czy to przez HDMI czy RCA działa kilkanaście minut świeżo po uruchomieniu i się samowolnie wyłącza i włącza tak w kółko aż do zawieszenia wtedy najcześciej wyświetla się sam obraz bez dźwięku. Co według was się dzieje? Dodaję film obrazujący problem.
lub tutaj szybciej.