Cześć. Mam problem z parownica sc 4 karscher.. Otóż gdy jest włączona para zaczyna po nagrzaniu sama lecieć nawet nie wciskam guzika przy rączce. Jaki może być tego powód?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam