Witam, mam problem z błędem dpf p2002 w sedici, silnik 1.9 multijet.
1. DPF został wyczyszczony. Widziałem osobiście ten dpf po czyszczeniu, film z jego czyszczenia, człowiek który to robił, zrobił to naprawdę ok, ma dobre rekomendacje itp. Po czyszczeniu zrobiony update.
2. wyczyszczona przepustnica i egr
3. wtryski w miarę ok, wiadomo - nie są nowe, ale nie leją jakoś strasznie
Po czyszczeniu przejeździł 400-500 km bez błędu, ale problem powrócił, niestety nie mam pomysłu co teraz. Myślałem że to może czujnik ciśnienia spalin, więc został wymieniony na nowy bosh ale to problemu nie rozwiązało. Update czujnika oczywiście zrobiony
Na zimnym silniku trochę pojedzie, na ciepłym wystarczy mała chwilka na tryb awaryjny.
Może ktoś coś podpowie? Jaki przyjąć schemat postępowania?
1. DPF został wyczyszczony. Widziałem osobiście ten dpf po czyszczeniu, film z jego czyszczenia, człowiek który to robił, zrobił to naprawdę ok, ma dobre rekomendacje itp. Po czyszczeniu zrobiony update.
2. wyczyszczona przepustnica i egr
3. wtryski w miarę ok, wiadomo - nie są nowe, ale nie leją jakoś strasznie
Po czyszczeniu przejeździł 400-500 km bez błędu, ale problem powrócił, niestety nie mam pomysłu co teraz. Myślałem że to może czujnik ciśnienia spalin, więc został wymieniony na nowy bosh ale to problemu nie rozwiązało. Update czujnika oczywiście zrobiony
Na zimnym silniku trochę pojedzie, na ciepłym wystarczy mała chwilka na tryb awaryjny.
Może ktoś coś podpowie? Jaki przyjąć schemat postępowania?