Dzień dobry.
Proszę o pomoc, nie mogę wysypać zboża ze zbiornika. Ślimak blokuje się nawet przy niewielkich ilościach ziarna w baku, dwa razy zerwało już pasek klinowy napędu ślimaka.
Proszę o pomoc, nie mogę wysypać zboża ze zbiornika. Ślimak blokuje się nawet przy niewielkich ilościach ziarna w baku, dwa razy zerwało już pasek klinowy napędu ślimaka.