Witam. Pojawił się problem z ekspresem. Delonghi magnifica evo sprzęt ma może 6 tyg i działał bez problemu. Dziś po włączeniu od razu przywitał nas mrugsjacą kontrolka "hot water" i nie pozwala powziąć żadnej akcji. Próbowałem go resetować żeby przywrócić ustawienia fabryczne. Niestety nic to nie zmienia. Czy ktoś ma pojęcie jak rozwiązać ten problem??