Szukam przyczyny dlaczego w ekspresie delonghi magnifica Evo przy ostatnim procesie odkamieniania przerywa mi po 8 sekundach i nadal świeci kontrolka odkamienianie cykl powtarzam i to samo osiem sekund odcina
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam