logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

drukarka-jaka??

mariuszporęba 12 Lis 2005 14:30 1748 2
REKLAMA
  • #1 1975843
    mariuszporęba
    Poziom 19  
    Planuje kupić drykarkęi tu pojaiwa się duży problem. Co wybrać chodzi mi o ekonomie, większość wydruków będzie czarno-białych. Doradźcie atrament czy laser i jaka firma??!!
  • REKLAMA
  • #2 1976009
    Rupiec382
    Poziom 13  
    kup drukarke laserową używaną serii laser jet 4n lub 5n mają wałki na gumach i morzesz ustawić sobie poziom lasera cena 350zł a starcza na rok i nie musisz w nią ingerować podaje strone www.bluebox.com.pl WARTO toner kosztuje coś koło 100 zł a jak ci przyjdzie coś wymienić to i tak warto!!! Nie do zajechania!!!
  • #3 1982180
    dido78
    Poziom 13  
    oczywiscie ze laserowa tylko do czarnobialych wydrukow. Ja mam laserowke samsunga od roku i jestem z niej zadowolony wydrukowalem na niej okolo 1000 stron.

    Niestety drukuje tez zdiecia i musialem kupic atramentowke :))
    CANON PIXMA iP3000 .
    bardzo ladnie drukuje ma 4 oddzielne tusze . Sa do niej zamienniki tusze sa bardzo tanie wiec wybor nalezy do ciebie.
REKLAMA