Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamanchilos napisał:... Usunięcie kolizji, a nie wymiana przyłącza.
Dwie różne procedury mimo prawie identycznej roboty.
Czy ktoś z Kolegów przechodził papierologię?
N.p. Uzgodnienie projektu.
Przecież cały projekt jest zawarty w jednym zdaniu.
Pozdrawiam
tyqva napisał:Na tak zadane pytanie odpowiem - tak.
anchilos napisał:projekt jest zawarty w jednym zdaniu.
anchilos napisał:Nic. Pytasz w PGE jakie konkretnie mają wymagania odnośnie zejścia ze słupa i złącza pomiarowego.Co więcej mam i dostarczyć?
zbich70 napisał:czy Twój elektryk może w technologii PPN (o ile to ogarnia)
anchilos napisał:To szukaj takich, którzy "nie wpuszczają". Co ja ci na to poradzę poradzę?Kumaci elektrycy chyba nie wiedzą o tej procedurze, bo wpuszczają klientów w przyłączenie przez ZE za 4k netto.