logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Loewe Contur 63 - poziome linie na ekranie po wymianie DPU2553 i elektrolitów

Biko 12 Lis 2005 17:18 1254 2
REKLAMA
  • #1 1976734
    Biko
    Poziom 13  
    Posty: 119
    Ocena: 5
    Witam.

    Mam problem z tym TV i już tracę cierpliwość. Nie załaczał się. Po wymiania elektrolitów w przetwornicy, startował na żarówce, poprawne napięcia, ale linia nie startowała. Wymiana DPU2553, i TV się załączył z prawidłowym obrazem. Jednak na obrazie, w górnej częsci, sa widoczne poziome linie ( wyglądają jak powroty ), zaczynając od góry - białe, a w jednej trzeciej ekranu kolorowe. Linie występują tylko przez około 1/3 ekranu na górze. Ich długość jest w formie poduszki ( jak przy uszkodzeniu E-W), ale nie pochodzą z korekcji E-W, sprawdziłem. Dodam jeszcze, ze jednym miejscu linie są przerywane, parę dwukropków. Występują niezależnie czy TV pracuje Na AV, czy z w.cz. Proszę o wzkazówkę.
  • REKLAMA
  • #2 1976778
    stereoo
    Poziom 23  
    Posty: 739
    Pomógł: 39
    Ocena: 16
    Witam!
    te kreski-powroty pochodzą z układu odchyl pion.
    ja spotykałem elek 4,7u/160v wyschnięty-
    ale napewno szukaj elków w aplikacji ukł odch pion.
    powodzenia
  • #3 1976916
    Biko
    Poziom 13  
    Posty: 119
    Ocena: 5
    Wszystkie elki w okolicy odchylania pionowego podmieniałem, ale bez rezultatu.
REKLAMA