Witam.
Mam problem z tym TV i już tracę cierpliwość. Nie załaczał się. Po wymiania elektrolitów w przetwornicy, startował na żarówce, poprawne napięcia, ale linia nie startowała. Wymiana DPU2553, i TV się załączył z prawidłowym obrazem. Jednak na obrazie, w górnej częsci, sa widoczne poziome linie ( wyglądają jak powroty ), zaczynając od góry - białe, a w jednej trzeciej ekranu kolorowe. Linie występują tylko przez około 1/3 ekranu na górze. Ich długość jest w formie poduszki ( jak przy uszkodzeniu E-W), ale nie pochodzą z korekcji E-W, sprawdziłem. Dodam jeszcze, ze jednym miejscu linie są przerywane, parę dwukropków. Występują niezależnie czy TV pracuje Na AV, czy z w.cz. Proszę o wzkazówkę.
Mam problem z tym TV i już tracę cierpliwość. Nie załaczał się. Po wymiania elektrolitów w przetwornicy, startował na żarówce, poprawne napięcia, ale linia nie startowała. Wymiana DPU2553, i TV się załączył z prawidłowym obrazem. Jednak na obrazie, w górnej częsci, sa widoczne poziome linie ( wyglądają jak powroty ), zaczynając od góry - białe, a w jednej trzeciej ekranu kolorowe. Linie występują tylko przez około 1/3 ekranu na górze. Ich długość jest w formie poduszki ( jak przy uszkodzeniu E-W), ale nie pochodzą z korekcji E-W, sprawdziłem. Dodam jeszcze, ze jednym miejscu linie są przerywane, parę dwukropków. Występują niezależnie czy TV pracuje Na AV, czy z w.cz. Proszę o wzkazówkę.