Raczej nie ma możliwości odzyskania programu z pomoca uniwersalnego hasła bo było by to bez sensu. Nie spotkałem się też z oprogramowanie do ściągania zahasłowanych programow z S200.
Istniej w sytuacji opisanej przez ciebie tylko możliwości wyczyszczenia pamięci sterownika z pomocą uniwersalnego hasła "Clear" (procedura opisana w dokumentacji) i ponownego wgrania programu z programatora.