Witam.Problem z spienianiem mleka .Wszystko drozne para idzie mocno , capucinator wyczyszczony i tak w Z5 co którys raz spienia mleko albo nawet nie zaciaga a w S7 pluje mlekiem z tym ze pod capucinatorem brakuje tej metalowej koncówki. Jak sprawdzic czy ciśnienie pary jest OK .Dysze na capucinatorach są drożne i są. Wiem ze trudno cos doradzić na odległość ale może cos przeoczyłem.