Jak cos takiego zrobic w BASCOMIE ????
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamszaro napisał:Mam Atmelka 90S8515 i trybu 8-bitowego jak nie było na 8051 tak nie ma na AVR ??? czy jest to do zrobienia ????????????