Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mam Gigaset 2015 plus i słuchawkę Gigaset 2000S Pomocy

zlotyxxl 14 Nov 2005 00:50 2381 9
    zlotyxxl
    Level 11  
    Niesłyszę sygnału i wogle dzonić niemogę ani nikt do mnie dzwonić niemoże. Co jest bardzo dziwne osoba która do mnie dzwoni słyszy sygnał a ja niesłyszę nic niedzwoni. Jestem zdesperowany i chyba jak nikt mi niepomoże to rozwalę to padło. Z góry dzięki za pomoc !!!!!!!! Bęę bardzo wdzięczny..
    daro74
    Level 12  
    Witam. Jeśli jest to aparat przywieziony, czyli niemiecki to dziala on na zewnętrznych stykach(wiele wątków). Jeśli to nie to, to pewnie uszkodzony po przepięciu.
    zlotyxxl
    Level 11  
    Tak jest to przywieziony aparat z niemiec i niestety niema sygnału ale nierozumiem o co chodzi z tymi zewnętrznymi stykami bo nieogarniam tego. Czy to może chodzi o przeploty jakieś w kablach czy coś? Jeśli tak to jak powinny być żyły ułożone. Z góry dzięki za pomoc..!!
    zlotyxxl
    Level 11  
    Dzięki wielkie wlader jutro pociskam do sklepu po kabel z przeplotem Jeszcze raz dzieki. Mam nadzieję że to zadziała naraziszko
    zlotyxxl
    Level 11  
    Telefon działa jak trzeba więc jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. Jestem wdzięczny. Bo w sumie muszę jeszcze za niego zapłacić.

Dodano po 4 [minuty]:

A mam jeszcze jedno małe pytanko czy można sie nagrać na sekretarke jako powitanie, jak to zrobić i jak ustawic że ma nam się włanczać sekretarka np. dopiero po pięciu sygnałach. Bo się troche pogubiłem . A i jeszcze cos a mianowicie czy słychawka może cały czas na bazie leżeć w ładowarce z góry dzięki.
    Jack14
    Level 37  
    Z tego co pamiętam to zapowiedz jest standard w zależności od tego z jakiego kraju pochodzi telefon, ładowanie (słuchawka na bazie) jeśli nie są to nowe baterie to myślę że nic nie stoi na przeszkodzie.
    Zalecenia producentów akumulatorków w zależności od materiału z jakiego są wykonane bywają różne może koledzy z większym doświadczeniem też się wypowiedzą w tym temacie ja swój bezprzewodowy staram się odkładać zawsze na noc a w dzień gdzie popadnie :-)

Pozdrawiam
    zybex
    Helpful for users
    Zapowiedź oczywiście, że możesz nagrać swoją. Jedynie komunikaty pozostaną po niemiecku. Zapowiedź nagraj według instrukcji obsługi którą powinieneś znaleźć tu na Elektrodzie. Jeżeli chodzi o słuchawkę, to nic nie powinno się stać jeżeli słuchawka będzie ciągle leżeć na bazie. Producent musiał przewidzieć taką ewentualność. Oczywiście jeżeli chcesz uformować nowe akumulatorki to trzeba postępować zgodnie z zaleceniami przy formowaniu. Nie dopuszcza się stosowania zwykłych baterii 1,5V!!! Spotykałem już w swojej praktyce takie przypadki.
    zlotyxxl
    Level 11  
    Problemów ciąg dalszy. Wszystko chodzi oprucz sekretarki trak jak powinna. Nagrałem zapowiedzi na sekretarce i dupa blada. Odzywa się jakiś facio i coś napier...... (dzodzwoniłeś się pod numer trala lalala po usłyszeniu sygnału nagraj wiadomość. Ja nagrywam a tu nic. na bazie nic się nienagrało. o co z tym chodzi. Może coś jest ustawione w tepsie albo niewiem.