Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon : baza Gigaset 2010 , słuchawka Gigaset 2000 S .

24 Cze 2006 17:57 2823 5
 • Poziom 18  
  Witam . Dostałem słuchawkę do sprawdzenia z objawem braku logowania : ikonka włączenia obok ikonki baterii miga i nic nie można przyciskami słuchawki zrobić bo tylko jest pikanie nieprawidłowości . Po zrobieniu procedury resetu bazy i zalogowania słuchawki ( z forum ) słuchawka loguje się do bazy , ikonka włączenia nie miga , po naciśnięciu przycisku słuchawki zapala się zielona dioda na bazie lecz w słuchwce tylko słychać dosyć głośny szym (baza nie aktywuje linii ) , niezależnie czy linia jest podpięta czy nie . Kiedy dzwonię na bazę nie ma żadnej reakcji ani na bazie ani na słuchawce . Pytanie : co jest przyczyną takiego stanu , czy jest to może źle zrobiony reset bazy i złe logowanie słuchawki ? Do tego modelu nie posiadam tych procedur , może te ogólne są niewłaściwe ?
  Bardzo proszę o pomoc .
  Pozdrawiam .
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Pomocny post
  Poziom 33  
  1.linia na zewnetrzne piny wtyku w bazie.......
  2.koniec
 • Pomocny post
  Pomocny dla użytkowników
  Musisz sobie zrobić taki sznur do telefonu, czyli strona "Niemcy" do aparatu, a strona "Polska" do gniazdka na ścianie. Jeżeli masz gniazdo starego typu to poprostu podłącz te zewnętrzne kabelki do wtyku WT-4 lub zastosuj taki uniwersalny wtyk przejściowy, odpowiedni zmieniając w nim połączenia, tak aby docelowo został spełniony ten warunek, jak na rysunku.:D
 • Poziom 18  
  Witam . Dziękuję za odpowiedzi . Ki diabeł , dzisia na nocce po zasileniu bazy i włączeniu słuchawki , słuchawka po zainicjowaniu : z linią czy bez nie szumi ! a geografia połączeń Oscar2000 i Zybex expercka . Wszystko gra . Czemu słuchawka szumiała ? chyba na razie się nie dowiem . Dziękuję i pozdrawiam .
 • Pomocny post
  Specjalista od telefonów
  To szumy demodulacji przy braku sygnału linii. Obecnie też sa a sygnał linii je zagłusza. ..
 • Poziom 18  
  Witam , teraz już wiem , dziękuję i pozdrawiam .