logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Siemens MC60 - wyłączanie się telefonu przy uruchamianiu aparatu

bialyziom 14 Lis 2005 19:02 801 9
REKLAMA
  • #1 1989256
    bialyziom
    Poziom 21  
    Posty: 626
    Pomógł: 2
    Ocena: 6
    Mam mc60 czasami przy wlaczaniu, a czasmi przy wchodzeniu w aparat. Wgralem mu nowy flash i nic. Co moze znim byc???
  • REKLAMA
  • #2 1989279
    arczi114
    Poziom 28  
    Posty: 1625
    Pomógł: 27
    Ocena: 12
    wydaje mi sie ze musisz jednak próbowac z softem, miałem kilkakrotnie podobne usterki i zawsze wypływał soft, wiec ...
  • REKLAMA
  • #3 1989438
    bialyziom
    Poziom 21  
    Posty: 626
    Pomógł: 2
    Ocena: 6
    oki. Ale mam sam flasz, mozesz mi podrzucic eprom i bootcor???

    Dodano po 1 [minuty]:

    Oki. A masz moze eprom i bootcor??? SW10
  • REKLAMA
  • #5 1989545
    arczi114
    Poziom 28  
    Posty: 1625
    Pomógł: 27
    Ocena: 12
    prosze bardzo

    Dodano po 33 [minuty]:

    nie wchodza mi pliki,podaj meila to wysle poczta
  • REKLAMA
  • #6 1989869
    bialyziom
    Poziom 21  
    Posty: 626
    Pomógł: 2
    Ocena: 6
    ziomus56(_at_)wp.pl panowie a wgranie flasza freia np. z rozszezeniem .fls lub .bin to to samo co te swup-y??? bo nie lubie swup-ów robic. Po co sie je robi??
  • #7 1989898
    seboxxl
    Poziom 17  
    Posty: 231
    Pomógł: 10
    lepiej ("bezpieczniej") swupa
  • #8 1990126
    arczi114
    Poziom 28  
    Posty: 1625
    Pomógł: 27
    Ocena: 12
    ale swup nie zawsze pomoze, a freia - owszem mozna cos namieszac wgrywajac nie to co trzeba ale zawsze mozna naprawic- bynajmniej taki model..
  • #9 1992878
    seboxxl
    Poziom 17  
    Posty: 231
    Pomógł: 10
    tak oczywiście masz rację, ale wydaje mi się że białyziom nie jest specem od Siemensów (no specem to ja też nie jestem) więc napisałem "bezpieczniej"
  • #10 2261608
    bialyziom
    Poziom 21  
    Posty: 626
    Pomógł: 2
    Ocena: 6
    Problem nie zostal rozwiazany. Temat zamykam

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik posiada telefon Siemens MC60, który wyłącza się podczas uruchamiania lub wchodzenia w aparat. Próba wgrania nowego flasha nie rozwiązała problemu. W dyskusji sugerowano, że usterka może być związana z oprogramowaniem (softem). Pojawiły się pytania o dostępność plików EPROM i bootcore, które są istotne przy naprawie oprogramowania. Poruszono temat różnic między wgrywaniem flasha za pomocą narzędzi Freia (.fls, .bin) a SWUP, gdzie SWUP jest uważany za bezpieczniejszą metodę, choć nie zawsze skuteczną. Wskazano, że niewłaściwe wgranie oprogramowania może pogorszyć sytuację, ale w modelu MC60 możliwa jest naprawa. Ostatecznie problem nie został rozwiązany i temat został zamknięty.
REKLAMA