ziomus56(_at_)wp.pl panowie a wgranie flasza freia np. z rozszezeniem .fls lub .bin to to samo co te swup-y??? bo nie lubie swup-ów robic. Po co sie je robi??
✨ Użytkownik posiada telefon Siemens MC60, który wyłącza się podczas uruchamiania lub wchodzenia w aparat. Próba wgrania nowego flasha nie rozwiązała problemu. W dyskusji sugerowano, że usterka może być związana z oprogramowaniem (softem). Pojawiły się pytania o dostępność plików EPROM i bootcore, które są istotne przy naprawie oprogramowania. Poruszono temat różnic między wgrywaniem flasha za pomocą narzędzi Freia (.fls, .bin) a SWUP, gdzie SWUP jest uważany za bezpieczniejszą metodę, choć nie zawsze skuteczną. Wskazano, że niewłaściwe wgranie oprogramowania może pogorszyć sytuację, ale w modelu MC60 możliwa jest naprawa. Ostatecznie problem nie został rozwiązany i temat został zamknięty.