Witam wszystkich.
Pytanie może i proste, ale jakiś czas nie śledziłem nowinek komputerowych.
Chodzi mianowicie o to, czy na płytach głównych, w których jest możliwość połączenia kilku kart graficznych, ale jako CrossFireX, da się umieścić dwie grafiki NVidii, żeby pracowały razem? Czy tylko będzie działać to z AMD?
Szukałem płyt głównych z obsługą SLI, ale nie znalazłem
Jeśli już jest możliwość na kilka kart grafiki, to właśnie CrossFireX. Podobno DirectX 12 miało jakoś to rozwiązać, ale nie wiem, jak to wyszło.
I czy w ogóle dzisiaj karty Nvidii mają możliwość pracowania wspólnie pod SLI? Czy są na tyle mocne, że taka współpraca odeszła do lamusa?
Pytanie może i proste, ale jakiś czas nie śledziłem nowinek komputerowych.
Chodzi mianowicie o to, czy na płytach głównych, w których jest możliwość połączenia kilku kart graficznych, ale jako CrossFireX, da się umieścić dwie grafiki NVidii, żeby pracowały razem? Czy tylko będzie działać to z AMD?
Szukałem płyt głównych z obsługą SLI, ale nie znalazłem
I czy w ogóle dzisiaj karty Nvidii mają możliwość pracowania wspólnie pod SLI? Czy są na tyle mocne, że taka współpraca odeszła do lamusa?