Mam telefon jak w temacie. Moim operatorem jest Heyah licencja 0,1. Mam zapewnione rozmowy, sms, mms, internet 20 GB, w romingu 3,5 GB.
Wszystko jest ok, oprócz mms.
Mogę odbierać, ale nie mogę wysyłać.
Transmisje danych mam wlączoną, utworzyłem punkt dostępu dla mms jak poniżej :
1.Nazwa: mms
2.APN:mms
3.Proxy
4.Port
5.Nazwa użytkownika
6.Haslo
7.MMSC http://mms/servlets/mms
8.Serwer proxy MMS: 213.158.194.226
9.Port MMS: 8080
12.MCC 260
13.MNC02
14.Typ uwierzytelnienia: PAP
15.Typ APN: mms default
16.Protokół APN IPv4
17.Protokół rominguIPv4
18. Nośnik: nieokreślony
19.Ryp NVNO: brak
Kilkakrotnie testowałem telefon. Zgłaszałem do operatora który twierdzi, że z ich strony jest wszystko ok. Wina leży po stronie telefonu.
Zwracam się z prośbą o pomoc.
Wszystko jest ok, oprócz mms.
Mogę odbierać, ale nie mogę wysyłać.
Transmisje danych mam wlączoną, utworzyłem punkt dostępu dla mms jak poniżej :
1.Nazwa: mms
2.APN:mms
3.Proxy
4.Port
5.Nazwa użytkownika
6.Haslo
7.MMSC http://mms/servlets/mms
8.Serwer proxy MMS: 213.158.194.226
9.Port MMS: 8080
12.MCC 260
13.MNC02
14.Typ uwierzytelnienia: PAP
15.Typ APN: mms default
16.Protokół APN IPv4
17.Protokół rominguIPv4
18. Nośnik: nieokreślony
19.Ryp NVNO: brak
Kilkakrotnie testowałem telefon. Zgłaszałem do operatora który twierdzi, że z ich strony jest wszystko ok. Wina leży po stronie telefonu.
Zwracam się z prośbą o pomoc.