Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wirnik do szlifierki produkcji bułgarskiej

15 Lis 2005 21:04 3917 5
  • Poziom 10  
    Posiadam dwie szlifierki kątowe prod bułgarskiej, są to dwa modele ponieważ łożyska na wirniku w jednej szlifierce są innej wielkości niż w drugiej.
    W pierwszej z nich poszła zębatka na wirniku, a druga którą kupiłem na części ma wyłamany komutator.
    Nie znam producenta tych szlifierek, a chciałbym kupić wirnik,
    jeśli ktoś wie coś na temat tych szlifierek lub zna producenta to prosiłbym o informację. A może ktoś posiada na zbyciu taki wirnik?

Szlifierki są dosyć stare posiadają aluminiową obudowę stojana, aluminiową obudowę przekładni plastikowa rączka
  • Poziom 25  
    Witam .
    Z opisu wynika , że są to szlifierki prod. bułgarskiej typu WSBa-1400 . W tych szlifierkach są zastosowane dwa rodzaje silników różniące się gniazdem łożyskowym stojana i jednocześnie różnymi łożyskami od str .komutatora . Zastosowane łożyska mają rozmiar 6201 i w drugim silniku 6000 + gumowa nakładka . Jeśli kol . interesuje nadal zakup wirników to mogę podać na PW adres hurtowni w Poznaniu , posiadającej wirniki i zębatki do tych szlifierek .
    Pozdrawiam .
  • Poziom 10  
    Nadal mnie interesuje:D
    Będę wdięczny za ten adres
  • Poziom 25  
    Adresy 2 hurtowni wysłałem na PW.
    Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Witam. Mam pytanie gdzie można kupić wirnik do szlifierki kątowej marki TOYA. Pytanie może jest śmieszne ale reszta szlifierki jest jak najbardziej sprawna i szkoda mi jej wyrzucić.