Mam na stanie ten troche wiekowy juz magnetowid i wszystko dziala poza jednym. Kiedy odtwarzam kasete nagrana na innym magnetowidzie to obraz strasznie skacze tzn wyglada to troche tak jakby byla za mala liczba fps . Przy kasetach nagranych na tym samym magnetowidzie problem nie wystepuje. Czy mozna to jakos wyregulowac ? Jezeli tak to jak ? Z gory dzieki za pomoc.