Witam Państwa serdecznie,
mam problem z nowo kupionym generatorem pary Tefal który po 30 dniach od zakupu brudzi ubrania rdzą. Wyciekła ona z dziurek stopy żelazka. Zareklamowałam sprzęt i otrzymałam opinie ich serwisu, że uszkodziłam bojler i źle konserwowałam urządzenie. Nie chcą mi zwrócić kasy mimo że od zakupu minęło zaledwie 34 dni, a naprawa ma być płatna 430 zł mimo okresu gwarancyjnego. Stacja bucha parą, pobiera wodę i wszystko niby jest OK, tylko ta rdza. Co tak naprawdę się dzieje? Czy ktoś może mi to wytłumaczyć bo jestem w sporze ze sklepem. Pozdrawiam.
mam problem z nowo kupionym generatorem pary Tefal który po 30 dniach od zakupu brudzi ubrania rdzą. Wyciekła ona z dziurek stopy żelazka. Zareklamowałam sprzęt i otrzymałam opinie ich serwisu, że uszkodziłam bojler i źle konserwowałam urządzenie. Nie chcą mi zwrócić kasy mimo że od zakupu minęło zaledwie 34 dni, a naprawa ma być płatna 430 zł mimo okresu gwarancyjnego. Stacja bucha parą, pobiera wodę i wszystko niby jest OK, tylko ta rdza. Co tak naprawdę się dzieje? Czy ktoś może mi to wytłumaczyć bo jestem w sporze ze sklepem. Pozdrawiam.