Cześć, ekspres posiadam 2 miesiące. Jest regularnie czyszczony, również blok zaparzający. Kilka dni temu zauważyłam problem, mianowicie ekspres wydaje krótki, piszczący dźwięk w trakcie płukania przy włączaniu oraz wyłączaniu. Co może być przyczyną?
Z góry przepraszam za złą kategorie, pierwszy raz korzystam z tego serwisu a w internecie nie znalazłam odpowiedzi.
Z góry przepraszam za złą kategorie, pierwszy raz korzystam z tego serwisu a w internecie nie znalazłam odpowiedzi.