logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak odblokować dzwonienie na komórki w centrali KX-T123210?

dioda25 17 Lis 2005 13:49 993 3
REKLAMA
  • #1 1998733
    dioda25
    Poziom 11  
    Posty: 38
    Ocena: 11
    Mam pytanko mam w tej centali zablokowane dzwonienie za granice czyli wybranie dwóch "00" teraz firma przeszła na centrex i trzeba by był dodać jeszcze jedno "0" bo nie idzie zadzwonic na komórki pod jakim kodem moge to zmienic bo manuala po angielsku i nie moge sie doczytać gdzie to jest (jaki kod przy programowaniu za to odpowiada) Z góry dzięki za odpowiedz!
  • REKLAMA
  • #2 2000152
    pol_s
    Poziom 25  
    Posty: 589
    Pomógł: 82
    Ocena: 34
    Najprawdopodobiej masz to pod kodem 13 . W tabeli można zablokować do 20 kierunków dla klasy 2.
    Tabele 14 są dla klasy 3, 15 dla 4, 16 dla 5

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 2000445
    instalatorPBS
    Poziom 30  
    Posty: 1040
    Pomógł: 148
    Ocena: 96
    Wpisz w parametrze 43 dla każdej linii 0 jako cyfrę wyjścia w centrali nadrzędnej i nie będziesz musiał ruszać restrykcji.
    RP
  • #4 2002849
    dioda25
    Poziom 11  
    Posty: 38
    Ocena: 11
    dzieki poszło a znacie jakies wypróbowane urządzenie DISA do tej centali i namiary gdzie je moge kupić
REKLAMA