Witam, do produkcji projektów (rysunków) używam ... Corel'a . Ale pilnie się uczę AutoCad'a. O jakichś specjalnych aplikacjach nie słuszałem. Napisz jakiś programik - zarobisz DUUUŻO kasy .
Witam, Chciałbym pociągnąć dalej temat.
Czy wie ktoś może o jakimś prostym w obsłudze programie do rysowania projektów systemów alarmowych ,mam do wykonania kilkadziesiat takich,nie chodzi tutaj o profesjonalne schematy a raczej szkice.
Słyszałem o jakimś programie VISION lub coś takiego, podobno w tym celu stworzony, niestety pogooglałem troche i nic nie znalazłem.
Proszę o pomoc.