logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Aplikacja do formatowania niskopoziomowego dysku Quantum Fireball?

321Kami 17 Lis 2005 17:50 8508 6
REKLAMA
  • #1 1999555
    321Kami
    Poziom 23  
    Posty: 526
    Pomógł: 57
    Ocena: 6
    Witam,
    Chciałbym wykonać formatowanie niskopoziomowe na dysku Quantum Fireball, czy ktoś zna aplikację która jest w stanie to zrobić? Potrafię używać google, jednak znalazłem tylko coś takiego http://www.ameriwebs.net/groupworks/index.html, i nie jestem pewien czy te aplikacje dobrze wykonają to formatowanie. Dzięki za wszystkie rady.

    Pozdrowienia
    Morpheus
  • REKLAMA
  • #2 1999657
    Talibanczyk
    Warunkowo odblokowany
    Posty: 2547
    Pomógł: 115
    Ocena: 75
    Podzyukaj na elektrodzie programu WdClear ... tym programem obsłuzysz wiekszoćś twardzieli
  • REKLAMA
  • #3 1999658
    zyzioo
    Poziom 14  
    Posty: 163
    Pomógł: 7
    Tu masz coś do quantuma wypal na plytke i do dziela pozdrawiam
    Aha programik jest zarówna dla maxtorów jak i quantumów.
    Załączniki:
    • PwrMaxEn.zip (630.17 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #5 1999726
    321Kami
    Poziom 23  
    Posty: 526
    Pomógł: 57
    Ocena: 6
    Cytat:
    a Low level format?

    Właśnie o to pytam :) Dzięki wszystkim za pomoc

    Pozdrowienia
  • REKLAMA
  • #6 1999748
    zyzioo
    Poziom 14  
    Posty: 163
    Pomógł: 7
    HenryK3 napisał:
    a Low level format?

    ten program jest do Low Level formatu

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik poszukiwał aplikacji do wykonania formatowania niskopoziomowego (Low Level Format) na dysku Quantum Fireball. W odpowiedziach polecono program WdClear, który obsługuje większość dysków twardych, w tym Quantum. Wskazano również, że dostępne narzędzia do formatowania niskopoziomowego mogą działać zarówno na dyskach Quantum, jak i Maxtor. Jednakże zaznaczono, że na nowszych dyskach formatowanie niskopoziomowe jest niemożliwe do wykonania i można jedynie zastosować zerofill (pełne nadpisanie zerami). Podano także linki do forów i źródeł z dodatkowymi informacjami na temat formatowania niskopoziomowego.
REKLAMA