Witam,
Chciałbym wykonać formatowanie niskopoziomowe na dysku Quantum Fireball, czy ktoś zna aplikację która jest w stanie to zrobić? Potrafię używać google, jednak znalazłem tylko coś takiego http://www.ameriwebs.net/groupworks/index.html, i nie jestem pewien czy te aplikacje dobrze wykonają to formatowanie. Dzięki za wszystkie rady.
Pozdrowienia
Morpheus
Chciałbym wykonać formatowanie niskopoziomowe na dysku Quantum Fireball, czy ktoś zna aplikację która jest w stanie to zrobić? Potrafię używać google, jednak znalazłem tylko coś takiego http://www.ameriwebs.net/groupworks/index.html, i nie jestem pewien czy te aplikacje dobrze wykonają to formatowanie. Dzięki za wszystkie rady.
Pozdrowienia
Morpheus